DUYURULAR
ELSEVIER-SCIVAL Platformu Deneme Erisiminin Uzatılmasi hk.
12.09.2017

Değerli Akademisyenlerimiz,

Elsevier'in SciVal ve Scival Funding platformları deneme erişimi 05.10.2017 tarihine kadar uzatılmıştır.

 

Erişim adresi: https://www.scival.com/customer/authenticate/loginfull

 

SCIVAL Hakkında:

Elsevier'in SciVal Platformu, Dünya çapında 8,500 araştırma kurumu ve 220 ??ülkenin araştırma performansının analiz edilmesi için hızlı ve kolay erişim imkanı sunar . Araştırma çıktısı verilerinin görüntülenmesi, başka örneklerle kıyaslanması, işbirliği (ortak yayın) performansları analizi ve yeni başarılı işbirliği fırsatları analizi yapmaya imkan verir. Ayrıca bilim insanlarının/kurumların çalıştığı alanlardaki küresel eğilimleri analiz ederek, stratejik planlama ve yönelimlerin belirlenmesine olanak sağlar. SciVal, kişi, grup, kurum, ülke, bölge ve dünya ölçeğinde ve ihtiyaç duyduğunuz metriklere bağlı bilimsel performans analizleri yapmanıza, raporlar almanıza hızlı ve etkin şekilde katkı sağlar. Üniversite yöneticilerinin stratejik planlamaları için önemli karar destek mekanizması girdileri sağlar.

 

Online eğitim videoları:

http://www.scival.com/help/index.html

http://help.funding.scival.com/Content/tutorials/fu_findSponsors_noFlash.html

http://help.funding.scival.com/Content/tutorials/fu_findOpps_noFlash.html

 

 

*Scival platformuna, kampüs içerisinden  (bireysel hesap oluşturularak)direkt olarak, kampüs dışından (evden, vb.) ise proxy ayarı yaparak erişim sağlanmaktadır. Proxy ayarı ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.ktp.yildiz=.edu.tr/ktp/38/Uzaktan-Erişim  adresinden erişebilirsiniz.

 

  Not: Veri tabanları ile ilgili görüş ve önerilerinizi https://goo.gl/forms/HpVZri1g0kRn5Yzm2    adresinde bulunan formu doldurarak paylaşmanızı önemle rica ederiz.

 

 

Bilginize sunarız.

 

 

 

 

>> Tüm Duyurular