DUYURULAR
Online Dil Eğitim Seti: Rosetta Stone deneme erişimi
16.11.2017

Online dil eğitim seti olan ve 30 dil içeren Rosetta Stone veri tabanı 31 Aralık 2017 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

 

Deneme erişim adresi: http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=uid&user=rosettaplus&password=rosettaplus&site=rosetstone&groupid=rosetta

 

Rosetta Stone Online Dil Eğitim Aracı Nedir?

Dünyanın en çok tercih edilen online dil eğitim aracı Rosetta Stone, başarısı kanıtlı Dynamic Immersion yöntemi ile 22,000’den fazla okula, 12,000’in üzerinde kuruma 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve artık her yerden ve her zaman erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca, mobil uygulama ile de kullanılabilmektedir. Konuşma, yazma, okuma ve anlama yeteneklerini doğal bir şekilde öğreten Rosetta Stone ile ezber ve çeviri zorunluluğu ortadan kalmaktadır.

İçerdiği 30 dil: Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Dari Farsçası, Endonezya Dili, Farsça, Filipin Dili, Flemenkçe, Fransızca, Hintçe, İbranice, İngilizce (Amerikan), İngilizce (İngiliz), İrlanda Dili, İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (İspanya), İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Savahilice, Urduca, Türkçe, Vietnam Dili ve Yunanca’dır. 

Rosetta Stone’a giriş işlemleri sırasında kurumsal e-posta adresinizi kullanmanız gerekmektedir.

 

 

Bilginize sunarız.

 

 

 

>> Tüm Duyurular