DUYURULAR
Press Reader Gazete Veri Tabanı Deneme Erişimi
29.04.2020

Değerli Kullanıcılarımız,

Press Reader veri tabanı 15 Haziran 2020  tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

 

Erişim detaylari asagida bilginize sunulmaktadır.  

PressReader; kullanıcılarınızın her gün ?120 ülkeden, 60 dilde, yaklaşık 7,500’in üzerinde günlük gazeteye ve magazin dergisine tam sayfa orijinal?baskısıyla?aynı günde ulaşabileceğiniz?güncel kaynaktır. 

Gazetelerin?90 günlük geriye dönük arşivi?ile beraber sunulan ''PressReader''?dünya çapında?20,000'den fazla kütüphane ve 12 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

 

ERİŞİM:

Erişim adresi (PressReader): http://www.pressreader.com/Uzaktan Erişim için izlenecek adımlar

 

·         Proxy veya kurumunuzun kullandığı diğer uzaktan erişim yöntemleri aracılığıyla kurumunuza bağlanıp http://www.pressreader.com/ adresinden lütfen kendinize kullanıcı adı ve şifre yaratınız.

·         Oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile Proxy erişiminiz aktif haldeyken, PressReader’a giriş yapınız.

·         Mobil cihazınıza “PressReader” isimli aplikasyonu yükleyebilirsiniz. (Aplikasyon mağazanızdan “PressReader” şeklinde arada boşluk bırakmadan arayarak uygulamayı indiriniz)

·         Proxy aracılığıyla kampüs wifi ağından yarattığınız kullanıcı adı ve şifreniz sayesinde cihazınız otomatik olarak 60 gün boyunca yetkilendirilecektir.

·         Yetkilendirme işlemi ile birlikte kampüs dışından 60 gün boyunca PressReader veritabanından aktif bir şekilde faydalanabilirsiniz.

·         Hesabınızı en fazla 3 farklı cihazda kullanılabilirsiniz, böylece PressReader avantajlarını aileniz ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Not: Sol üst köşede bulunan kahve fincanı ikonu ile tüm kaynaklara erişebilirsiniz veya sağ üst köşede bulunan arama kutucuğundan istediğiniz arama kelimesi ile tüm gazeteler içinde arama yapabilirsiniz.

 

**İçerik Listesi: http://www.pressreader.com/catalog

**Kullanım kılavuzu: http://blog.pressreader.com/use-pressreader/

 

Bilgilerinize sunarız.

 

>> Tüm Duyurular